Kobylnica: Nieczytelny rozkład jazdy pociągów

k k2

– Ostatnio z uwagi na korki jeżdżę pociągiem do Poznani z Kobylnicy. Tak wygląda rozkład jazdy, jak na zdjęciach. Nie można go odczytać. Pozwijany, szyby zaparowane od wewnątrz. W Kobylnicy nie ma kasy, informacji oraz poczekalni – napisała do nas Czytelniczka.

Spytaliśmy o ten problem u źródła.

– Służby techniczne regularnie sprawdzają stan techniczny urządzeń na stacji w Kobylnicy. Po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast na miejsce wysłaliśmy pracowników PLK do sprawdzenia gablot z informacją pasażerską. 10 października poprawiono plakaty z aktualnym rozkładem jazdy. Dodatkowo zamieszczono w gablotach także rozkład jazdy pociągów obowiązujący od 21 października. Plakaty powieszone są właściwie i możliwe jest odczytanie godzin kursowania pociągów. Poleciliśmy również pracownikom aby częściej monitorowali stację. Ponadto aktualny rozkład jazdy pociągów dostępny jest także na stronie Portal Pasażera, gdzie zamieszczone są wszystkie informacje o przyjazdach i odjazdach – wyjaśnia Martyn Janduła, Zespół prasowy, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Sęk w tym, że wczoraj pasażerka ponowiła maila i przesłała nam dokładnie te same rozkłady w niezmienionym “zaparowanym” i nieczytelnym stanie…

(wal)

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Current ye@r *