PKP: Warsztaty kreatywne dot. inwestycji na dworcu w Opalenicy

20 lipca odbędą się warsztaty kreatywne dotyczące inwestycji na dworcu w Opalenicy. Na spotkanie zapraszani są wszyscy zainteresowani przyszłością dworców: pasażerowie, lokalne społeczności, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy oraz społecznicy.

Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkań określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi.
Najbliższe warsztaty:
• dworzec w Opalenicy: 20 lipca o godz. 18:00 w Centrum Kultury i Bibliotece im. Powstańców Wielkopolskich w Opalenicy, Os. Centrum 11.

Spotkanie ma charakter otwarty i będzie prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na warsztatach urbanistycznych i facylitacyjnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres warsztaty@pkp.pl, w temacie wpisując: warsztaty i nazwę dworca. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz aktualny adres mailowy (konieczny do dalszej komunikacji).

Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy, którzy prześlą poprawnie zgłoszenie, otrzymają potwierdzenie mailowe. Pozostałe osoby, które z przyczyn organizacyjnych nie będą mogły wziąć udziału w warsztatach, zostaną o tym fakcie poinformowane.

Katarzyna Grzduk
Specjalista

Wydział Prasowy
Biuro Komunikacji i Promocji
Polskie Koleje Państwowe S.A.

opal

Fot. Google Maps

Źródło zdjęcia: https://www.google.pl/maps/@52.3094186,16.4002024,3a,75y,230.81h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sOUaQ3ik0qJDxkOWO7Le51Q!2e0!7i13312!8i6656

You may also like...

1 Response

  1. gaja_22 pisze:

    Wreszcie coś tam sie ruszy. Tylko kiedy my to zobaczymy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Current ye@r *