ZUS i UAM zapraszają na „Piątek z prawem”

„Niższy wiek emerytalny – co musisz wiedzieć?” to temat wykładu otwartego w ramach współpracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Już 17 listopada, Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu zapraszają na kolejny, z udziałem przedstawicieli I Oddziału ZUS w Poznaniu, „Piątek z prawem”. Wykład dotyczyć będzie obniżenia wieku emerytalnego, a poprzedzi go godzinny dyżur doradców emerytalnych, w specjalnie w tym dniu uruchomionym punkcie konsultacyjnym. „Piątki z prawem” odbywają się na UAM regularnie, a po podpisaniu porozumienia o współpracy pomiędzy ZUS a Uniwersytetem, często biorą w nim udział eksperci ZUS.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy 17 listopada br. do Collegium Iuridicum Novum, al. Niepodległości 53 w Poznaniu. Punkt konsultacyjny czynny będzie od godz. 16.00, natomiast wykład rozpocznie się o godz. 17.00.

Marlena Nowicka

regionalna rzeczniczka prasowa ZUS

w Wielkopolsce

Plakat promocyjny z diamencikiem

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *