ZUS: Uczennice z Zespołu Szkół Ekonomicznych z Ostrowa Wielkopolskiego najlepsze w województwie

Uczniowie z wielkopolskich szkół ponadgimnazjalnych zmierzyli się w etapie wojewódzkim Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. O pierwsze miejsce w województwie walczyło 21 trzyosobowych zespołów z całej Wielkopolski.

W naszym województwie największą wiedzą wykazały się uczennice z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim, w składzie: Karolina Nowicka, Małgorzata Jaźwiec i Sandra Sójka. Na drugim miejscu uplasował się Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni – Monika Cieślak, Agata Majchrzak i Klaudia Mikołajczak. Ostatnie miejsce na podium przypadło Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie – Klaudia Kocańda, Paulina Bodzińska i Justyna Błażejewska.

- Czujemy ogromną satysfakcję, że nasz zespół już po raz drugi okazał się najlepszy w Wielkopolsce. Damy z siebie wszystko również w Warszawie – zapewniają uczennice z Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Trzy najlepsze drużyny z Wielkopolski otrzymały drobne upominki, a najlepsza drużyna w województwie walczyć będzie o punkty na uczelnie wyższe oraz cenne nagrody, między innymi laptopy, tablety i czytniki e-booków. Finał 26 kwietnia w Centrali ZUS-u w Warszawie.

 

Marlena Nowicka

regionalna rzeczniczka prasowa ZUS

w Wielkopolsce

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *