ZUS zaprasza na środy edukacyjne w ramach Dni Ubezpieczonego

Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Poznaniu zaprasza do skorzystania z oferty przygotowanej na Dni Ubezpieczonego, w tym z bezpłatnych szkoleń w ramach projektu  „Środy edukacyjne w ZUS”.

 

W środę – 10 października, szkolenie skierowane będzie do pracodawców i dotyczyć będzie e-zla – elektronicznych zwolnień lekarskich.

 

17 października natomiast szkolenie dotyczyć będzie również elektronicznych zwolnień lekarskich, ale przeznaczone będzie dla lekarzy.

 

Szkolenia odbędą się w godz. od 10:00 do 12:00 w siedzibie II Oddziału ZUS w Poznaniu, przy ul. Starołęckiej 31.

 

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach, proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa na adres e-mail: Poznan2-Sekretariat-2@zus.pl lub pod numerem telefonu: 61 8745 403.

 

Ubezpieczeni, którzy nie będą mogli dotrzeć na szkolenia, mogą skorzystać 11 października i 13 listopada z infolinia dla ubezpieczonych, w godzinach: 10:00 – 13:00 – tel. 61 8745 483.

 

Ponadto, II Oddział ZUS w Poznaniu, przy ul. Starołęckiej 31 oraz wszystkie podległe mu placówki, zapraszają specjalnie w soboty – 13 października, 27 października, 17 listopad i 24 listopada, na dni otwarte w ZUS dla lekarzy.

 

Marlena Nowicka

regionalna rzeczniczka prasowa ZUS

w Wielkopolsce

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *