UAM: W jesiennej zadumie

Jak co roku o tej porze serdecznie zapraszamy na wieczór z cyklu „W JESIENNEJ ZADUMIE – o tych, którzy odeszli w mijającym roku”.
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 29 października 2018 r. o godz.19.00 w Pałacu Działyńskich przy Starym Rynku w Poznaniu.
W tym roku wspominać będziemy tych, którzy kreowali rzeczywistość Poznania, kontynuowali tradycje, byli mistrzami dla swoich uczniów, tworzyli wokół siebie niezapomnianą atmosferę – profesorów Teresę Rabską i Mieczysława Koczorowskiego, Kazimierę Milanowską i Urszulę Radwańską, Zbigniewa Steina i Lecha Zimowskiego, Wojciecha Mullera i Michała Iwaszkiewicza, a także Piotra Barełkowskiego, Jacka Hałasika, Piotra Niewiarowskiego…
Nie odczytamy ich życiorysów, ale wspomnimy w okruchu pamięci, w serdecznym wzruszeniu, w anegdocie… Posłuchamy o ich pasjach, nawykach, stosunku do życia.
Wstęp wolny!

Stowarzyszenie Absolwentów UAM w Poznaniu jest współorganizatorem Wieczoru.


Ilona Długa
Sekretarz Zarządu

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *