PKP Intercity: Bilet przez internet tylko bez przesiadek

Poznanianka usiłowała w internecie kupić bilet kolejowy do Poznania z Białegostoku z przesiadką w Warszawie. Docelowy, czyli do Białegostoku, nabyła internetowo bez problemu, jednak ten powrotny okazał się niemożliwy do zrealizowania.

- W systemie internetowej sprzedaży PKP Intercity można kupić bilet na połączenie bezpośrednie, a nadesłany print screen przedstawia podróż z przesiadką. PKP Intercity cały czas rozwija swoją ofertę w kanałach zdalnych. Od zeszłego roku w systemie e-IC dostępne są m. in. bilet weekendowy, okresowy (odcinkowy) czy bilety na przewóz psa, bagażu i roweru.  Obecnie pracujemy nad możliwością zakupu biletów z różnymi ulgami w jednej transakcji oraz uruchomieniem zakupu biletów na przesiadkę pomiędzy pociągami PKP Intercity w systemie e-IC. Planujemy zakończyć pracę nad biletem przesiadkowym w ciągu kilku najbliższych miesięcy – wyjaśnia Cezary Nowak, Rzecznik Prasowy PKP Intercity S.A. Centrala Spółki Biuro Komunikacji i PR.

Przesiadki, to rzecz normalna w podroży. Powinna też być normalna w systemie zakupu biletów przez internet. Pocieszające jest to, że niebawem się tak stanie. Do tej pory jednak właściwa informacja powinna pokazywać się przy próbie zakupu biletu przesiadkowego. 

(wal)

pkp

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *