Poznańska Presleyomania trwa…

Polskie Towarzystwo Artystów, Autorów, Animatorów Kultury PTAAAK, Miasto POZnań, Miejska Rada Seniorów, Ukraiński Dom Handlowy Obolon (kwas chlebowy) oraz Radio Poznań, Kulturalnik Poznański przyczynią się do udanego – taką mam nadzieję – koncertu PRESLEY, KOBIETY i ŚPIEW. Już dzisiaj zapraszam w środę 15 sierpnia br. o godz.18.30 na dziedziniec Urzędu Miasta Poznania przy pl. Kolegiackim 17.

Często standardy, evergreeny, covery (odpowiednie można podkreślić) to materia, do której podchodzimy z dużym dystansem.
Ważne jest to, aby wokalistki podejmujące to wezwanie, wyciągnęły z tych piosenek, tego repertuaru coś nowego, elektryzującego, żeby spojrzały na dany utwór inaczej niż wykonywał to Elvis Presley. Zaśpiewały „po swojemu”.
Jako organizator i producent muzyczny od kilkunastu lat organizujący koncerty przypominające najbardziej charakterystyczny repertuar Króla Rock and Rolla staram się umożliwiać, a nawet daję szansę młodzieży śpiewającej. Bo uważam, że jest zdolna i godna zaprezentowania się na profesjonalnej scenie. Dobór
wokalistek na najbliższy sierpniowy koncert nie jest przypadkowy. Ocenicie Państwo sami. Zachęcam zatem do przyjścia w środę 15 sierpnia na Plac Kolegiacki. bowiem Presleyomania trwa, trwa, trwa…
WSTĘP WOLNY.
Krzysztof Wodniczak

pre

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Current ye@r *