Rodzice autystycznych dzieci walczą. Pomóżmy!

17522837_1239775622787140_5914557378160914428_nFundacja Dom Autysty działa na rzecz utworzenia pierwszego w Poznaniu i jednego z nielicznych w Polsce domów dziennego i stałego pobytu dla dorosłych osób z autyzmem. Liczy się każdy grosz. Publikujemy ich prośbę.

“Dom Autysty, który zamierzamy zbudować, składał się będzie z dwóch części: zajęć dziennych oraz mieszkalnej. W części zajęć dziennych będą prowadzone warsztaty dla ok. 20 dorosłych osób z autyzmem. W planach są zajęcia komputerowe, plastyczne, muzyczne, taniec i inne zajęcia ruchowe. Umieścimy tam także biuro fundacji, która będzie zajmowała się aktywizacją zawodową i społeczną osób z autyzmem z Poznania i okolic. W części mieszkalnej znajdzie się 11 mieszkań treningowych, w których samodzielności będą się uczyli najstarsi uczniowie szkoły dla dzieci z autyzmem w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu. W przyszłości, jako osoby dorosłe, zamieszkają oni w tych mieszkaniach pod opieką terapeutów.

Aby osiągnąć ten cel zamierzamy starać się o dofinansowanie unijne. Obecnie zbieramy środki na wkład własny. W tym celu organizujemy aukcje dzieł sztuki, bale charytatywne, 14 lutego 2017 w Sali Ziemi w Poznaniu odbył się charytatywny koncert, na którym wystąpił Grzegorz Turnau. Środki zbieramy także poprzez portal siepomaga.pl

Naszą skarbonkę mogą Państwo zasilić każdą, nawet drobną, wpłatą. Wystarczy wejść na stronę www.siepomaga.pl i wpisać w wyszukiwarce Fundacja Dom Autysty. Następnie – bez konieczności zakładania profilu, logowania się itp., mogą Państwo wpłacić dowolną darowiznę i wesprzeć działalność statutową naszej fundacji.

Wpłaty dokonywać można także poprzez naszą stronę www.domautysty.org.pl Wystarczy kliknąć baner siepomaga i wpisać kwotę, jaką zamierzają Państwo wesprzeć naszą fundację. System bezpośrednio przekieruje Państwa na stronę Państwa banku i umożliwi dokonanie przelewu.

Liczy się każda złotówka! Cały dom złożony jest przecież z mnóstwa małych cegiełek – dołóżcie Państwo jedną z nich!

Dziękujemy!

Rodzice Przemka, Damiana, Roberta, Andżeliki, Dawida, Soni, Jurka, Macieja, Kuby, Jeremiego i Marcina”

 

Kliknij także tutaj, by dowiedzieć się więcej: https://www.facebook.com/FundacjaDomAutysty/?pnref=story

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Current ye@r *